Jonoforeza

Faza 1: Oczyszczanie skóry przy użyciu BYAS Face Lifter z zastosowaniem Bionic Detox Serum

BYAS Face Lifter wykorzystuję zasadę przyciągania się przeciwnych biegunów i odpychania tych samych.

System BYAS Sensation umożliwia głębokie oczyszczanie porów skóry przez jonoforezę – zanieczyszczenia wydostają się na powierzchnię skóry wraz z ujemnym prądem.

Jednocześnie BYAS Face Lifter wprowadza w głąb skóry ujemnie naładowane cząsteczki Bionic Detox Serum, dzięki czemu skóra odzyskuje wilgoć utraconą w trakcie procesu oczyszczania.

Dzięki zastosowaniu Bionic Detox Serum w trakcie zabiegów jonoforezy skóra jest idealnie oczyszczona i przygotowana do zabiegu wtłaczania kwasu hialuronowego.


Faza 2: Odżywianie i wygładzanie skóry przy pomocy BYAS Face Lifter z użyciem Bionic Hyaluron Serum

Przed zabiegiem z użyciem kwasu hialuronowego dobieramy odpowiednie serum w zależności od kondycji i wieku i potrzeb skóry pacjentki.

Każde serum zawiera ekskluzywny kompleks aktywnych substancji, składających się z dwucząsteczkowego kwasu hialuronowego o specjalnie dobranej strukturze molekuł. Oprócz tego Bionic Hyaluron serum zawiera specjalny kompleks dodatkowych substancji czynnych dostosowanych do wieku skóry, czynników BIOS-AGE TM:

BIOS-AGE – do 29à dla młodej skóry, bimolekularny kwas hialuronowy z specjalnym kompleksem aminokwasu

BIOS-AGE- 30-49àdla skóry zmęczonej, bimolekularny kwas hialuronowy z specjalnym kompleksem tetrapeptydów

BIOS-AGE-od 50àdla starzejącej się skóry, bimolekularny kwas hialuronowy plus specjalny kompleks witamin A, C oraz E.

BYAS Face Lifter przy użyciu JONOFOREZY wprowadza dodatnim prądem pozytywne ładunki Bionic Hyaluron serum w najgłębsze warstwy skóry.

Dzieki takiemu zabiegowi skóra skóra staje się bardziej elastyczna, wzrasta nawilżenie, a w kilka tygodni skóra odzyskuje naturalny odcień, zmarszczki się spłycają i wygląda młodziej nawet o 10 lat